Další projekty

Bubeneč Gardens

Mistrovské dílo moderního bydlení

Exkluzivní rezidenční projekt svou špičkovou lokalitou, znamenitou architekturou, vynikajícím životním prostředím a příhodným vybavením tvoří jedinečný příklad moderního bydlení v Praze.

Rezidenti ocení zejména osobní přístup developerského týmu při tvorbě jejich vysněného domova, díky němuž je každý byt unikátně navržen.

Více informací naleznete na webových stránkách projektu www.bubenec-gardens.cz

Rezidence Rooseveltova

Luxusní byty v nejvyhledávanější rezidenční čtvrti Prahy

Ve vilovém prostředí Bubenče v Praze 6 je postaven luxusní bytový objekt. Tento rezidenční palác se nachází na rohu Rooseveltovy a Českomalínské ulice na okraji komorního parku Struhy, který je branou do lesoparku Stromovka.

Rezidence Rooseveltova nabízí svým klientům maximální komfort v podobě soukromého bazénu, fitness a sauny. Obyvatelé domu mohou zároveň využívat služby wellness centra, parkování v podzemní garáži, 24 hodinovou recepční službu a profesionálního managementu budovy (správce, zahradník, hospodyně).

Více o této jedinečné stavbě, kterou navrhl prof. arch. Bořek Šípek, včetně volných bytů či garážových stání, naleznete přímo na stránkách www.rooseveltova.cz